Hakkımızda

2001 yılında kurulan SEB LOJİSTİK LİMİTED ŞİRKETİ tedarik zinciri yönetimi ve uluslararası taşımacılık alanında faaliyet gösteren, İSTANBUL TİCARET ODASI üyesi bir firmadır. Merkezi İstanbul’da olan firmamız, dünya üzerine yayılmış geniş acente ağı aracılığıyla hizmet vermektedir.

SEB LOJİSTİK LİMİTED ŞİRKETİ , SEB KAUÇUK ve İMEKS OTOMOTIV firmalarının da içinde yer aldığı GRUP ŞİRKETLERİ bünyesindedir.

Koşulsuz müşteri memnuniyeti yaklaşımı ile siz değerli müşterilerimizi, iş ve lojistik çözüm ortağımız olarak görerek; sorunların değil çözümlerin üreticisi pozisyonunda; etik kurallardan asla ödün vermeyen; butik yaklaşımlarla, taşıma işleminin her aşamasında maksimum özen ve bunun yanında doğru ve güncel bilgilendirme ile firmamız uzun soluklu birliktelikleri kendisine hedef seçmiştir.

Memnuniyetinizin eseri olarak sürekli büyüyor ve dünya pazarını elinde tutan hatlarla olan yakın ilişkilerimiz sayesinde en hızlı, etkili, güvenli ve uygun fiyatlı seçeneklerimizle hizmetlerimizi geliştiriyoruz.

Hedef

Her zaman müşteri memnuniyetini ön planda tutarak dünya çapında büyümek ve global bir isme dönüşmek hedefimiz doğrultusunda çalışmalarımızı sürdürmekteyiz.

Sertifikalar

JC TRANS SERTİFİKASI